Törzskönyvezett gyógyszerek forgalmazásával foglalkozó, a magyarországi gyógyszerpiacon régóta sikeresen működő vállalkozás,

munkatársat keres

Gyógyszeripari Marketing munkatárs

értékesítési gyakorlattal

munkakörbe

Feladatok:

  • Szoros együttműködés az ügyvezetéssel és részvétel a vállalati stratégiai célok és jövőkép meghatározásában
  • A vállalat értékesítési stratégiájának kialakítás, megvalósítása, a vevőkapcsolatok fenntartása és bővítése, az értékesítési tervek végrehajtása, a kapcsolódó kereskedelmi tevékenységek és folyamatok szakszerű tervezése, szervezése, irányítása, ellenőrzése.
  • Értékesítési csapat orvosszakmai irányítása, támogatása, motiválása, rendszeres képzésének szervezése
  • Termékekkel kapcsolatos marketing tevékenység napi szintű kivitelezése
  • Piackutatás, üzletfejlesztés
  • Online marketing tevékenység kialakítása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség, elsősorban gyógyszerész.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Min. 5 éves gyógyszeriparban eltöltött termékmanageri tapasztalat, korábbi területi vezetői tapasztalat előny
  • Pontos, precíz, megbízható személyiség
  • CNS területen szerzett tapasztalat előny
  • Generikus termékekkel szerzett tapasztalat előny
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör,
  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben kedveli a nagy önállóságot igénylő, sok kihívást jelentő munkát, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét

Cégnév: G.L. Pharma Magyarországi Közvetlen Kereskedelmi Képviselet