GYENGEÁRAMÚ MARKETING TERMÉKMENEDZSERT

keresünk marketing osztályunkra

budapesti munkavégzéssel

Következő feladatok várnak Rád:

  • Éves marketing tervek, akciótervek előkészítése
  • Üzleti stratégiák kidolgozása a B2B, B2C piacokra
  • Benchmark és marketing mix elemzés
  • Termékkörhöz kapcsolódó piacfelmérés, piackutatás, menedzselés
  • Termékbevezetés megtervezése és koordinálása
  • Riportok, prezentációk előkészítése
  • Termékek & applikációk tesztelése, dokumentáció készítése, fordítása
  • Oktatások, termékbemutatók szervezése, tartása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Villamosmérnöki/műszaki menedzseri végzettséged van, és/vagy villamosiparban szerzett releváns tapasztalatod
  • Kereskedelmi vagy marketing szakirányú felsőfokú végzettséggel, tapasztalattal rendelkezel, nem áll messze Tőled az IOT világ
  • Marketing területen szereztél tapasztalatot
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudásod van
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képességgel bírsz
  • Magas fokú precizitás, kreativitás jellemez
  • Önállóan, gyorsan, hatékonyan és rugalmasan tudsz dolgozni
  • Magas felhasználói szintű számítástechnikai tudásod van (Excel, Word, PPt)
  • Jó problémamegoldó és stressztűrő képességed van,
  •  jó a tárgyalókészséged és terhelhető vagy

Amit kínálunk:

  • Stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Multinacionális környezet

Ha többet szeretnél tudni:

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Gubacsi út 6/B

Kezdés időpontja: Azonnal

Szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket várunk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Gubacsi út 6.

Mi a Legrand?

A Legrand az épületek villamos és digitális adatátviteli infrastruktúráinak világszintű szakértője. Az elektromos szerelvények, erős- és gyengeáramú termékek és rendszerek felhasználóinak megbízható, hosszú távú értékes partnere.

Miért a Legrand?

Mert a Legrand hosszútávú munkalehetőséget, versenyképes juttatási csomagot és multinacionális munkakörnyezetet kínál. Értékeljük az egyéni teljesítményt.

Csatlakozz!

Ha úgy gondolod, a pozíció Neked szól, küldd el szakmai önéletrajzod és motivációs leveled!

Cégnév: LEGRAND Zrt. Kft.