Megbízónk a világ harmadik legnagyobb generikus gyógyszergyártó cége. Komáromi telephelyük a vállalat európai minőség-ellenőrzési és disztribúciós központja. Számukra keresünk új kollégát gyártásközi dokumentációs specialista munkakörbe.

Gyártásközi dokumantációs specialista

Feladatok

  • Biztosítja, hogy a minőségbiztosítás jóváhagyását igénylő gyártásközi dokumentáció időben és megfelelően jóváhagyásra kerül a vonatkozó SOP-k szerint.
  • Adatot szolgáltat a Minőségirányítási rendszer felülvizsgálatához.
  • Felelős a GMP-vel kapcsolatos rendszerek karbantartásáért, beleértve a szükséges dokumentációt is.
  • Biztosítja a csomagolóanyagok felszabadítási folyamatát.
  • Közreműködik az események és reklamációk kivizsgálásában.
  • Javaslatot tesz korrekciós intézkedésekre.
  • Felelős azért, hogy a sarzsdokumentáció készen áll a Meghatalmazott Személy általi felszabadításra.
  • Felelős azért, hogy az elvárt magas színvonalú GMP-elvek mindenkor betartásra kerülnek.
  • Biztosítja, hogy a Társaság munka- és balesetvédelmi, környezetvédelmi előírásai betartásra kerülnek.
  • Igény esetén részt vesz a minőségügyi és más funkciók személyzetének GMP-vel kapcsolatos oktatásában, továbbképzésében.
  • Szükség esetén ellátja a gyártásközi minőségellenőrzéssel foglalkozó munkatárs feladatait is.
  • Felelős a Termelési terv folyamatos figyeléséért és a szükséges intézkedések végrehajtásának proaktív nyomon követéséért annak érdekében, hogy minden szükséges dokumentum és információ rendelkezésre álljon

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség – elsősorban műszaki, vegyipari vagy gyógyszeripari szakirányban
  • 2-3 év minőségbiztosítási tapasztalat
  • EU GMP irányelvek alapos ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Megfelelő kommunikációs és íráskészség
  • Megfelelő szervezőkészség
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati kultúra
  • Modern rendszerekkel, 50 HPLC-vel felszerelt labor
  • Előrelépési lehetőségek, hosszabb távon karrierlehetőségek akár más szakterületeken is
  • Kiemelt javadalmazás (ingyenes étkezés, műszakpótlék, teljesítményarányos bónusz, letelepedési támogatás, ingyenes buszjárat)
  • Fiatalos, közvetlen légkör

Munkavégzés helye

Komárom Koppánymonostor