Karrier az Audinál

Gyakornok - Marketing és eLearning támogatása

Pályázat »
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria képzésekkel foglalkozó szakterülete, a digitalizáció jegyében nyit az új piaci trendek és megoldások felé. Célunk, hogy új oktatási irányvonalakat ismerjünk meg, majd ezeket megvizsgálva beépítsük a képzési koncepciókba és a folyamatainkba. Ezen törekvésünk támogatására keresünk agilis, proaktív, motivált gyakornokot, aki saját elképzeléseivel és ötleteivel hozzájárul céljaink eléréséhez.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

eLearning oktatási anyagok és leírások folyamatos fejlesztése, fejlesztők irányítása

Megvalósíthatósági koncepciók létrehozása

Új folyamatok kifejlesztése és pilotálása

Design tervek készítése és dokumentálása

Saját eLearning oktatási anyagok pozicionálása és bemutatása

Piaci trendek, új megoldások folyamatos nyomon követése, elemzése

Kapcsolattartás partnerekkel. A beszállítók munkájának folyamatos irányítása és ellenőrzése

Ön az ideális jelölt, ha

Műszaki vagy gazdasági tanulmányokat folytat (BSc / BA, MSc / MA)

Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonya van

Német és / vagy angol nyelvismerete van

Ismeri és használja az irodai programokat (Word, Excel, PowerPoint)

Proaktív és eredmény-orientált személyiség, aki szeret tanulni és fejlődni

Kreatív gondolkodás, kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és analitikus készségek jellemzik

Nyitott és képes az önálló munkavégzésre

Előny:

Webes technológiák ismerete

Adobe programok felhasználó szintű ismerete (Photoshop, Indesign, Dreamwaver)

Projektekben való jártasság

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW15833

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Sipos Edina
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 9135