Lauritzen Instore Holding Zrt.

Hirdetés szövege:

    Ha szeretnél Te is egy világhírű márka promótereként dolgozni és egy fiatal csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk!

    Budapesti és vonzáskörzetéhez tartozó műszaki áruházakba keresünk elhivatott és lelkes Groupe SEB promótereket részmunkaidős állásba.

    Helyszínek:

    Media Markt Pólus

    Euronics Budaörs

    Euronics Dunakeszi

    Feladatok:

    • Tefal, Rowenta termékek értékesítése
    • Vásárlók szakszerű kiszolgálása és tájékoztatása
    • A termékhez kapcsolódó merchandising teendők ellátása
    • Heti/havi jelentések készítése

    Amit kínálunk:

    • Kiemelt alapbér (nettó 1200 Ft/óra)
    • Értékesítés után járó bónusz
    • Heti 4 munkanap 6-8 órában (csütörtök-péntek-szombat-vasárnap)
    • Állandó részmunkaidős állás

    Amit kérünk:

    • Legyél elhivatott az értékesítési szakma és az újdonságok iránt
    • Szeress emberekkel foglalkozni és csapatban dolgozni
    • Legyél dinamikus és határozott
    • Szeresd a kihívásokat!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hostess, Animátor
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1152 Budapest, Szentmihályi út 131.