Lauritzen Instore Holding Zrt.

Hirdetés szövege:

    Ha szeretnél Te is egy világhírű márka promótereként dolgozni és egy fiatal csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk!

    Budaörsi műszaki áruházba keresünk elhivatott és lelkes Groupe SEB promótert részmunkaidős állásba.

    Feladatok:

    • Tefal, Rowenta termékek értékesítése
    • Vásárlók szakszerű kiszolgálása és tájékoztatása
    • A termékhez kapcsolódó merchandising teendők ellátása
    • Heti/havi jelentések készítése

    Amit kínálunk:

    • Kiemelt alapbér (nettó 1200 Ft/óra)
    • Értékesítés után járó bónusz
    • Heti 4 munkanap 6-8 órában (csütörtök-péntek-szombat-vasárnap)
    • Állandó részmunkaidős állás

    Amit kérünk:

    • Legyél elhivatott az értékesítési szakma és az újdonságok iránt
    • Szeress emberekkel foglalkozni és csapatban dolgozni
    • Legyél dinamikus és határozott
    • Szeresd a kihívásokat!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hostess, Animátor
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Malomkő utca 5.