Karrier Hungária Kft.

Graphic designer (KH_100842)

Termék értékesítéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnerünk részére keresünk grafikus kollégát, aki elsősorban a vállalat ügyfélkörének megszólításához készít kreatív megjelenítést.

Feladatok:

  • információs és marketing anyagok tervezése és kivitelezése
  • tréninganyagok képi világának megtervezése
  • kapcsolattartás a nyomdákkal, a vállalat marketing részlegével, a külföldi leányvállalatokkal

Elvárások:

  •  3-5 éves, releváns grafikai tapasztalat
  •  social médiában való jártasság
  •  társalgási szintű angolnyelv-tudás
  •  magabiztos Adobe Photoshop, Illustrator és InDesign ismeretek
  •  kreativitás, megbízhatóság, precizitás
  • terhelhetőség, önálló munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT