NEST Communications Kft.

Graphic designer

Szereted az érdekes, gondolkodásra sarkalló feladatokat? Szereted látni a munkád eredményét?  Szereted fogadni az ügyfeleid és kollégáid elismerését?
Ha igen, akkor csatlakozz hozzánk dinamikusan növekvő csapatunkba!

A NEST Communications egy számos nemzetközi és hazai megbízóval rendelkező egyfajta "hibrid" ügynökség, amely a 2018-as alapításától kezdve nem az iparági szereplők hagyományos útját járja. Azért definiálandó hibridként, mert magában elegyedik a “Think Tank” típusú kutató, elemző, stratégiaalkotó műhelyek gondolkodásmódja, illetve a klasszikus marketingkommunikációs és rendezvényszervező ügynökségek szolgáltatási palettájának valamennyi eleme.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kreatív grafikai feladatok ellátása
  • Offline és online kommunikációs anyagok tervezése, kis- és nagyarculat, logotípia és layout tervezés
  • Ötletelésekben való aktív részvétel
  • Bizonyos DTP-operátori feladatok ellátása, nyomdai előkészítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Közénk tartozol, amennyiben:
  • Legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezel ügynökségi, ügyféloldali kreatív alkalmazásban vagy freelancer-ként
  • Széleskörűek az ismereteid az Adobe tervezői programcsaládjában
  • Kifinomult szépérzéked mellett modern, ízléses a látványvilágod
  • Folyamatosan nyomon követed az aktuális irányokat, trendeket
  • Kreatív ötleteidet képes vagy önállóan megtervezni brief és art directori instrukciók alapján, vagy akár azok nélkül is
  • Ha bizonyos helyzetekben nem zárkózol el a kisebb DTP-operátori munkáktól sem
  • Lelkesen és agilisan tudsz a csapatért dolgozni
  • Napi 8 órában be tudsz járni az irodába

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Videó szerkesztésben tapasztalat (Premiere Pro, After Effects)
  • Figma ismerete
  • Ambíció az ügynökség valamennyi kreatív és produkciós munkájának felügyeletére, más grafikai kollégák szakmai instruálására

Amit kínálunk:

  • Rendkívül összetartó csapat, kimagasló morál
  • Egyénre szabott tanulási és fejlődési lehetőségek biztosítása
  • Versenyképes bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Marketing
  • Tördelő, DTP operátor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1021 Budapest, Völgy utca 5a.

Jelentkezni az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes önéletrajzzal, portfólió bemutatásával és bérigény megjelölésével együtt érdemes.
Cégnév: NEST Communications Kft.