Szerződés: Határozott idő
Lokáció: Dunaharaszti
Funkció: Marketing

MIT ÉRDEMES TUDNOD?

    Vállalatunk, a Coca-Cola HBC Magyarország Kft. a 28 országot átfogó és 590 millió fogyasztót kiszolgáló Hellenic Csoport tagja. Főbb termékeink, melyeket gyártunk és értékesítünk: Coca-Cola, Fanta, Nestea, Naturaqua, BURN, Cappy, Lavazza, Jack Daniels és Rézangyal. Vállalatunk székhelye Dunaharasztiban van, ásványvíz palackozó üzemünk pedig Zalaszentgróton működik. Büszkék vagyunk arra, hogy több mint 70 féle terméket forgalmazunk, és a késztermékeink jelentős hányadát külföldre, 25 országba exportáljuk.

FELADATAID AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

  • Reklámeszközök grafikai fejlesztésének támogatása, a kivitelezéssel kapcsolatos ügyintézés
  • Általános és egyedi grafikák, látványtervek, boltdekorációk készítésében való részvétel
  • Termékek, reklámeszközök, ételek, üzletek fotózása belső és külső helyszínen, fényképek retusálása
  • Fotók, grafikai munkák karbantartása, katalogizálása
  • Vezetői prezentációk grafikai kidolgozása
  • Belsőkonzulensként kapcsolattartás külsős grafikai cégekkel
  • Csomagolástervezésben való közreműködés

MEGVAN BENNED A TITKOS ÖSSZETEVŐ?

  • Legalább főiskolai diplomával vagy felsőfokú alkalmazotti grafikusi képesítéssel rendelkezik
  • Legalább 1 éves tapasztalattal rendelkezik
  • Kommunikációs szinten beszél ANGOLUL
  • Előnyt jelent B kategóriás jogosítvány és járművezetési rutin
  • Erős MacIntosh felhasználói ismerettel rendelkezik, magabiztosan kezeli a Photoshop, Illustrator, InDesign grafikai programokat
  • Munkájára igényes, pontosság és alaposság jellemzi
  • Kreatív szemléletmód és kiváló vizuális megjelenési látásmód
  • Szeret csapatban dolgozni és együttműködő, pozitív személyiség
  • Nyitott az új technológiák alkalmazására.

MIÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD?

  • Felelősségteljes, szakmai kihívásokkal teli, izgalmas munkakört
  • Fejlődési és előre meneteli lehetőséget
  • Professzionális tréningeket, tehetséggondozási programot
  • Versenyképes feltételeket: alapbér, cafeteria, magán orvosi ellátás jár a pozícióhoz
  • Stabilitást, biztos hátteret

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.