Tisztítószereket gyártó, dinamikusan fejlődő nemzetközi cég
munkatársat keres

Feladatok:

  • címkék, kiadványok, dekorációs elemek grafikai tervezése
  • dekorációs és nyomdaipari kiviteleztetés
  • céges weboldalak WordPress alapú tartalomkezelése
  • fotózás

Elvárások:

  • szükséges szoftverismeret PC-s környezetben: Adobe Photoshop és Illustrator, CorelDRAW
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

Előny:

  • videó vágásban szerzett tapasztalat
  • weboldal készítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil hátérrel rendelkező cég
  • teljes munkaidős munkaviszony, versenyképes jövedelem,
  • munkába járás biztosítása Szegedről, Hódmezővásárhely, Szentesről

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Mártély, Rosmarin utca 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.