Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata munkatársat keres budapesti irodájába

Grafikus

munkakörbe

Elvárások:
Téged várunk, ha:
  • grafikai tapasztalattal rendelkezel, nem okoz gondot egy hirdetés vagy akár egy újság összeállítása, képek körbevágása,
  • magas szinten ismered és használod a grafikai szerkesztő programokat (PhotoShop, Illustrator, InDesign)
  • kreatív vagy, de az adatkezelési feladatoktól sem riadsz meg,
  • tudod, mitől lesz érdekes és értékes egy tartalom,
  • érdekel a gasztronómia világa,
  • meg tudod szervezni a saját munkádat, nem okoz számodra problémát a kapcsolattartás, anyagok, adatok begyűjtése,
  • szeretsz csapatban dolgozni, de szívesen dolgozol önállóan is,
  • megbízható vagy, lelkiismeretesen, szorgalmasan, precízen, határidőre végzed a munkád,
  • igényes vagy a munkáddal szemben
Feladatok:
  • a cég arculatába illeszkedő reklámanyagok, kiadványok tervezése, szerkesztése
  • a cég havonta megjelenő magazinjainak szerkesztése
  • nyomtatott és online megjelenések kivitelezése
  • az értékesítési csapat munkájának támogatása
Előnyt jelent:
  • webes ismeretek
Amit kínálunk:
  • fiatalos csapat, érdekes feladatkör
  • betekintés egy piacvezető vállalat életébe
  • biztos háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát referencia munka megjelölésével a megpályázom gombra kattintva.

Referenciaszám:
200460301