Országosan ismert lakossági és ipari klímaberendezéseket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Grafikus webfejlesztő

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettsége van,
  • Felhasználói szinten kezel Adobe Photoshop, Illustrator és InDesign programokat,
  • WordPress tartalomkezelő rendszer ismerettel rendelkezik,
  • Kreatív és igényes a munkájára,
  • Folyamatos fejlődésre törekszik,
  • 1-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezik

Feladatok:

  • Marketing tevékenységgel kapcsolatos grafikai feladatok elvégzése,
  • Nyomdai előkészítés,
  • Weboldalak szerkesztése,
  • Google Adwords kampányok kezelése,
  • Egyedi programok tervezésében, elkészítésében és karbantartásában való részvétel

Amit kínálunk:

  • Stabil tervezhető, kiszámítható jövőkép,
  • Szakmai kihívás, önmegvalósítás lehetősége,
  • Kulturált, modern irodai környezet,
  • Együttműködő, szakmailag képzett fiatal csapat

Munkavégzés helye:

Szarvas

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY