FIRE LIGHT Kft.

Grafikus, webdesigner munkatárs

A Fire Light Kft. öngyújtó és dohányzási kiegészítőket forgalmazó cég kreatív grafikus/ webdesigner munkatársat keres. A munkavégzés helye: Debrecen.

Főbb feladatok, munkák:

  • Öngyújtó és dohányzási kiegészítő termékek arculatának tervezése
  • Kiadvány- és katalógustervezés, szerkesztés és nyomdai előkészítés
  • Kreatív marketing anyagok készítése (hirdetés, szórólap, hírlevél, stb.)
  • Katalógus termékfotózás
  • Kreatív tartalmak előállítása, szövegírás
  • Webshop folyamatos karbantartása, teljeskörű képanyagának naprakészen tartása
  • Webdesign tervek előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Adobe programcsomag (Ps, Ai, Id) ismerete
  • Önállóság, rugalmasság, proaktivitás
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Projektszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • A portfólió elküldése a jelentkezés előfeltétele

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • HTML/CSS alapismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást, fejlődési lehetőséget
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

4031 Debrecen, Házgyár utca 21.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a fényképes önéletrajzát és a portfóliót, mely nélkül nem értékeljük pályázatát!
Cégnév: FIRE LIGHT Kft.