• A Laser Shop Kft. piacvezetője a 3D gravírozott üvegtermékeknek, német technológiai háttérrel, magyar fejlesztési eredményekkel.
  • Főbb feladatok, munkák:

      viszonteladó partnereinktől, egyéni vevőinktől, és a cég egyéb partnereitől beérkező megrendelések gyártásra előkészítése - gyártása - minőség ellenőrzése, az ehhez szükséges grafikai és gyártás-vezérlő szoftverek (adobe, autodesk, stb) segítségével. A munkavégés kb fele-fele arányban a Kondorosi u 2/a és a Nagytétényi u 37-43 (Campona) telephelyeinken történik.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Adobe Photoshop-Illustrator alapos ismerete,
      • Microsoft Windows környezetben szerzett gyakorlat (állományok kezelése, hálózati eszközök használata, stb).

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Előny, de nem feltétel, a 3DS Max tervezőprogram vagy más 3D modellező program alapfokú ismerete, melynek mesterfokú tanfolyamát sikeres betanulási idő után cégünk biztosítja.
      • Előnyt jelentenek továbbá az elektronikus számlázással, CRM rendszerekkel, gyártás-szállítás folyamatokkal, pénzügyi adminisztrációval kapcsolatban szerzett tapasztalatok.

    Amit kínálunk:

      Sikeres próbaidő után stabil versenyképes fix fizetést és negyedéves eredményektől függő bónuszt. Kis cégként kiemelten fontos számunkra a kölcsönös lojalitás, a tulajdonosi szemléletű munkavégzés, a hosszú távra gondolkodás, a munkaadó és a munkavállaló oldalán megjelenő minden előnyével együtt. Rugalmasak vagyunk a mindennapos problémákkal szemben, és evvel arányos mértékben rugalmasságot várunk el a munkatársainktől is. Négy országban 14 éve meglévő piacunkkal stabil üzleti hátteret biztosítunk, új és izgalmas fejlesztési projektjeinkkel pedig a jövőbeli piaci lehetőségeinket alapozzuk meg.

      A munkakör - a betanulási időszak után - önnálló, felelős munkavégzést kíván.

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Grafikus, Képszerkesztő
    • Tördelő, DTP operátor
    • Webdesigner
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1116 Budapest, Kondorosi út 2.

    Havi nettó fizetési keret:

    275 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát.