Feladatok:

Social media hirdetések grafikai anyagainak elkészítése
Hírlevelek grafikai anyagainak készítése
Bannerek grafikai elkészítése
Videós hirdetések készítése
Animált GIF-ek készítése

Téged keresünk, ha:

Szakirányú végzettséggel, vagy ezzel egyenértékű releváns tapasztalattal rendelkezel
Az Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign programokat alaposan ismered
Kreatív vagy és nem félsz új ötleteket megvalósítani, új megoldásokat alkalmazni
Szívesen dolgozol csapatban

Előny:

Weboldalfejlesztésben és/vagy UX területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Barátságos, fiatalos csapat vár rád
Szakmai kihívások piacvezető kereskedelmi cégnél
Stabil háttér, hosszú távú perspektíva
Versenyképes juttatás
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
Angol nyelv - Középszint (B2)
Igen
Az Antikvárium.hu Magyarország piacvezető antikváriuma, 800.000-es könyvkínálatával és több mint 650.000 fős regisztrált ügyfélkörével. Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalat vagyunk. Fő tevékenységünk az antikvár könyvek beszerzése, feldolgozása és webáruházon keresztül történő értékesítése. A magyar antikvár könyveinket Új-Zélandtól Dél-Afrikáig, Egyiptomtól Peruig olvassák, nem csak magyarok: 55 országba szállítunk rendszeresen.
Számunkra nagyon fontos a magas minőségű szolgáltatás; ezért kiemelt gondot fordítunk arra, hogy az általunk kínált könyvekről a legpontosabb tájékoztatást adjuk vásárlóink számára.
Büszkék vagyunk arra, hogy cégünket két alkalommal is az „Ország Boltja” népszerűségi díjjal tüntették ki.
50-99 alkalmazott
Antikvárium.hu Kft.

6724 Szeged
Kapcsolattartó személy: Molnár Amália
E-mail: Küldje el önéletrajzát