A LAPCOM ZRT. Magyarország folyamatosan fejlődő meghatározó médiavállalata, országos lapok és megyei napilapok, valamint online termékek kiadója. Budapesti kiadónkhoz, a Bors napilaphoz, keresünk gyakorlattal rendelkező
munkatársat azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Bors napilap és hozzá kapcsolódó magazinok megtervezése, előállítása, módosítása
  • kiadványok tördelése, szerkesztése

Elvárások:

  • napilap készítésben szerzett tapasztalat,
  • HTML5, Photoshop, Illustrator, InDesing, QuarkXPress magabiztos ismerete
  • Kreatív látásmód, lendületes, rugalmas és precíz munkavégzés
  • szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Tördelő, DTP operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezését, önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk 2018. augusztus 17-ig.