A humáninformatikai tevékenységű L-SOFT Zrt.

keres munkatársat
munkakörbe

    Társaságunk saját fejlesztésű humáninformatikai rendszerének továbbfejlesztéséhez és a marketing területhez kapcsolódó grafikai tervek, látványtervek, designelemek, videók készítéséhez keresi új munkatársát. A sikeres pályázó a hazai piac egyik vezető humáninformatikai szoftverfejlesztő vállalatának grafikusa lesz.

    Új munkatársunk keresi a kihívásokat, követi az aktuális és előremutató grafikai trendeket, az új megoldásokat, munkáját letisztultság jellemzi, és ismeri az UI/UX tervezést.

Feladatok:

    Együttműködés a szoftverfejlesztési területtel:
    • Reszponzív weboldalak és mobil alkalmazások tervezése
    • Termékvideók vágása, szerkesztése
    • Oktatóvideók vágása, szerkesztése

    Együttműködés a marketing területtel:
    • Marketing kampányokat támogató grafikai anyagok és promóciós videók készítése (html5 bannerek, kreativok social media felületekre  stb…)

    • Javaslattétel a felhasználói élmény, funkcionalitás folyamatos fejlesztésére
    • Szakmai tudás folyamatos bővítése, lépéstartás új szoftverekkel

Elvárások:

  • Magas szintű grafikusi, tipográfiai, arculattervezés ismeretek és vizuális készségek
  • Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, Premiere Pro és After Effects készség szintű ismerete
  • Proaktív attitűd
  • Megbízható, precíz, határidő orientált személyiség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Referenciamunkával igazolt gyakorlati tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • Kreatív termékvideók készítésben szerzett tapasztalat
  • Adobe Animate ismerete

Amit kínálunk:

  • Az elvárásokkal arányos versenyképes fizetés és további juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.