Nutriversum Kft.

Grafikus - online tartalomgyártó

  • Kreatív ötletekkel kelsz és fekszel?
  • Jobban ismered az Adobe programokat, mint a tenyered?
  • Szeretsz merészeket álmodni, tervezni, és megvalósítani?
  • Szeretnél az átlagnál magasabb minőségű contenteket készíteni és megmutatni a világnak?

akkor többszörös díjnyertes csapatunkban a helyed!

Cégünk 2014-es alapítása óta, meghatározó résztvevőjévé vált a hazai étrend és táplálékkiegészítő iparágnak.
A stabil gyártói hátterünk és modern szemléletünk kombinációjának köszönhetően évről-évre dinamikus fejlődés jellemzi tevékenységünket.
Ha részese szeretnél lenni a kiemelkedő fejlődésnek, csatlakozz hozzánk!
nutriversum.com

Főbb feladatok, munkák:

  • Online kommunikációs arculat kialakítása
  • Képi tartalmak előállítása és szerkesztése

Videós csapat munkájának a segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Adobe termékek ismerete
  • Kreativitás, precizitás, pontosság
  • Önálló, proaktív személyiség

Előny, de nem elvárás

  • Fitnesz ipar ismerete
  • Fotózásban/videózásban szerzett tapasztalat
  • Google Web Designer/HTML5 technológia ismerete
  • Animáció és 3D modellezésben szerezett tapasztalat
  • Kiadványszerkesztési tapasztalat (InDesign)

Mit kínálunk?

  • Versenyképes fizetés
  • Meghatározó szerep a márkaépítésben
  • Kellemes munkakörülmények
  • Rugalmas munkaidő
  • Professzionális munkaeszközök

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1138 Budapest

  • Fényképes önéletrajz
  • 3 munkád amire a leginkább büszke vagy
  • Egy 2020-as kampány/fotó/videó/kreatív megmozdulás a nagyvilágból, ami szerinted a legmeghatározóbb volt a tavalyi évben (ezzel szeretnék látni milyen szemüvegen keresztül látod a világot)
Cégnév: Nutriversum Kft.