Grafikus online/offline területre

Értékünk a kollégánk!

Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 6000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • online/offline grafikai anyagok (hirdetések, promóciós anyagok, bannerek) szerkesztése
  • Lidl-applikációval kapcsolatos grafikai anyagok szerkesztése
  • hírlevél készítése
  • kapcsolattartás társosztályokkal és külsős partnerekkel
  • kreatív anyagok minőségének biztosítása, illetve javítása
  • adminisztratív feladatok ellátása

Profilod

  • szakirányú végzettség
  • magas szintű grafikusi szoftver ismeretek (Adobe Photoshop, Indesign, Illustrator)
  • HTML és CSS ismeret
  • magabiztos Excel ismeret
  • angol vagy német nyelvtudás
  • precizitás, pontosság
  • nyomdai tapasztalat előnyt jelent
  • proaktív, kreatív személyiség
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • a közösségi közlekedéssel történő munkába járás költségeihez való hozzájárulás fizetése, a kormányrendelet szerinti 86 % helyett 100 %-os mértékben
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • perc alapú munkaidő elszámolás
  • csapatépítő programok
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • személyre szabott betanulási program

JELENTKEZZEN MOST

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.