Pixel Oktatási Kft.

A Webler Oktatóstúdió folyamatosan növekvő, az informatikai képzések széles palettáját kínáló oktatási intézmény. Lakossági és céges képzéseket biztosítunk hallgatóinknak a kezdő felhasználóktól egészen a magas szintű programozás iránt érdeklődőkig.

Főbb feladatok, munkák:

    Grafikai tanfolyam megtartása kis létszámú csoportoknak.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Az alábbi programok magas szintű ismerete: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Animate, Lightroom.
    • Magabiztos, határozott fellépés, kiemelkedő kommunikációs készség, ügyfélközpontúság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Felsőfokú végzettség
    • Felnőttoktatásban szerzett tapasztalat
    • Számlaképesség
    • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Rugalmas munkaidő
    • Fiatalos munkakörnyezet, családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktató
  • Időszakos munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1094, BUDAPEST Páva utca 8..

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!