AZÉRT KERESÜNK, HOGY:

  • részt vegyél a Ferenczy Múzeumi Centrum vizuális kommunikációjának kialakításában, együttműködve a kommunikációs osztály szakembereivel, a kurátorokkal és a vezető grafikussal teljes munkaidőben, április 1-i kezdéssel.

FELADATOK:

  • a kiállítások arculatának megtervezése, elkészítése
  • offline és online kampányok, marketing anyagok kreatívjának tervezése, elkészítése
  • kiadványok grafikai tervezése és szerkesztése
  • egyéb FMC projektek vizuális anyagainak tervezése, elkészítése
  • kapcsolattartás a nyomdával és a kivitelezőkkel

IDEÁLIS JELÖLT VAGY, HA

  • felsőfokú és/vagy grafikus szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • minimum 1–3 év tapasztalatod van grafikusi munkakörben
  • profi szinten kezeled az Adobe programokat (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat)
  • rendelkezel tipográfiai ismeretekkel
  • alapszinten kezeled a Microsoft Word és Excel programokat
  • csapatban és önállóan is helytállsz

ELŐNY:

  • nyitottság a kortárs művészetek iránt
  • rugalmasság
  • angol nyelvtudás
  • After Effects ismerete

AMIT BIZTOSAN NYÚJTUNK NEKED:

  • vidám, barátságos légkört kulturális szférában
  • határozatlan idejű, közalkalmazotti kinevezés
  • kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokat
  • rengeteg képzőművészeti kiállításon, programon való részvételt
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszonyt

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2000 Szentendre, Duna korzó 25.

Jelentkezési határidő:

2019. 03. 13.

Az állás kezdésének várható időpontja:

2019. 04. 01.

Jelentkezni önéletrajzzal és portfólióval a "Jelentkezem" gombon keresztül lehet.