FESTÉK CSODÁK KFT.

Egy sikeresen működő és folyamatosan fejlődő Tiszaújváros és vonzáskörzetében meghatározó piaci szerepet betöltő festék, szerszám és építőanyag áruház.

Bővülő csapatunkba

Grafikus/ Marketing asszisztens

munkatársat keresünk

Főbb feladatok, munkák:

  • Közösségi média tevékenységek tervezése, kivitelezése
  • Webshop folyamatos karbantartása, teljes körű képanyagának napra készen tartása
  • Kreatív marketing anyagok készítése (hirdetés, szórólap, hírlevél, újság szerkesztés stb.)
  • Programszervezés
  • Termékfotózás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign professzionális ismerete
  • MS Office ismeretek
  • Kreativitás, fiatalos lendület, megbízhatóság és pozitív gondolkodás
  • Önálló, precíz és igényes munkavégzés
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Középfokú iskolai végzettség, érettségi

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, kiszámítható és tervezhető jövő
  • Változatos és kreatív munka, amely örömet okoz
  • Barátságos, segítőkész és támogató csapat
  • Jó hangulatú, családias légkör
  • Hosszútávú, stabil állás
  • Alkalmazotti jogviszony

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros, 3580 Bay Zoltán u. 1/A.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Festék Csodák Kft