Mind-Diák Szövetkezet
A Xeronext Kft. 2009-ben alakult a márka képviselőjelánt a dél-alföldi régióban. Azóta számos fejlődésen, innováción ment keresztül és most lehetőséget nyújt, hogy a siker részese lehess Te is! Küldetésük, hogy mind az irodai berendezések, mind a nyomdai berendezések, valamint szolgáltatások tekintetében megfelelő minőséget biztosítsanak ügyfeleik számára.

Grafikus gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

  • Kreatív tervezési feladatok
  • Arculati tervezési feladatok
  • Grafikai anyagok nyomdai előkészítése
  • Kiadványok, borítékok grafikai anyagának tervezése, kivitelezése
  • Webshop tartalmi szerkesztése
  • Honlapkezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Grafikai szoftverek (pl. Adobe Photoshop) ismerete, alkalmazása
  • Kreativitás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Aktuális fényképes önéletrajz feltöltése és referenciamunkák megjelölése/feltöltése
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 8-16 óra között, előre egyeztetett beosztások
  • Heti min. 16-20 óra

Amit kínálunk:

  • Szakmai gyakorlati lehetőség
  • Bruttó 926 Ft/óra díjazás
  • Szakmai támogatás
  • Hosszú távú diákmunka

A jelentkezés gombra kattintva tudsz önéletrajzot feltöltve jelentkezni. Ha kérdésed van, bátran írd le azt is.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet