A Magyar Turisztikai Ügynökség célja és feladata Magyarország országmárkájának kialakítása, a turizmus fejlesztése és ezen keresztül az ország növekedésének biztosítása. A Hello Talent szakmai gyakornoki programunkban mind a szakmai, mind a támogató területeinken tehetséges fiatalokat készítünk fel a munkaerő piacra, és ezzel egyidőben keressük azokat az ígéretes jövőbeli munkatársainkat is, akik a turizmus jövőjét fogják formálni. Ha úgy érzed, hogy örömmel vennél részt ebben a munkában és hallgatóként valódi szakmai tapasztalatokat szeretnél szerezni, akkor jelentkezz hozzánk gyakornoknak.

A Magyar Turisztikai Ügynökség pályázatot hirdet

Grafikus gyakornok

pozíció betöltésére.

Csatlakozz hozzánk, amennyiben Te:

Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel, legalább 2 lezárt tanulmányi féléved van alapképzésen (BSc),

Egyéb információ:

  • Szerződés típusa: Gyakornoki foglalkoztatás iskolaszövetkezeten keresztül
  • Elvárt ismeretek: Photoshop, Illustrator, Indesign program használata
  • Munkavégzési hely: Budapest, 2. kerület Kacsa utca
  • Munkaidő: minimum heti 20 óra
  • Munkarend: rugalmas

Amiben számítunk Rád:

  • belső szervezeti grafikai feladatok támogatása
  • grafikai programok kezelése
  • online grafikai tartalmak támogatása

Személyes követelmények:

  • Proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Problémamegoldó képesség
  • Precizitás
  • Képesség csapatban történő együttműködésre

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület, Kacsa utca

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt.