Mind-Diák Szövetkezet

A Tungsram innovatív globális márkanévként tér vissza a piacra. A Tungsram Csoport vezetésének alapvető hite: "Az innováció az örökségünk", mely folytatja és újraéleszti a magyar kreativitás és innováció hagyományát. A Tungsram Csoport a jövőben biztonságos technológiákba és a dinamikusan növekvő globális piacokba fog befektetni, miközben továbbra is megerősíti üzleti világvilágának alapját. A Tungsram a prémium európai márkájú fényforrások átfogó választékát kínálja a tervezés, fejlesztés és gyártás területén Európában.

Grafikus gyakornok

Feladatok

  • Technikai specifikációk grafikai módosítása
  • Kreatívok létrehozásában való részvétel
  • Marketing csapat támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos tanulmányok
  • Adobe Illustrator ismerete
  • Heti 25-40 óra munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Értékes szakmai tapasztalat
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Bruttó 1170 Ft/óra diákbér

Munkavégzés helye

Budapest IV.