Naturweb Kft.

Munkatársat keresünk

Grafikus, fotós, képszerkesztő

pozícióba.

Stabil hátterű magyar vállalkozás, aki nap mint nap azon dolgozik, hogy az embereket hozzásegítse ahhoz, hogy egészségesebb és energikusabb életet élhessenek. Online weboldaluk tudatosan válogatott termékpalettával és ingyenes tanácsadói szolgáltatásokkal támogatja mindezt.

Főbb feladatok, munkák:

Ha szereted a termékfotózást, jól használod a photoshop és kellően kreatív vagy, gyere és dolgozz fiatalos, lendületes csapatunkban és családias munkakörnyezetben, jó minőségű, egészséget támogató természetes termékekkel!

·         A webáruház termékeinek fotózása
·         A webáruház termék oldalaihoz képek készítése
·         Fotók készítése hirdetésekhez és más tartalmakhoz (blogok, facebook, Google Ads kampányok)
·         Kisebb infógrafikák készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Te vagy a mi emberünk, ha:
·         Figyelemfelkeltő és esztétikus kreatívokat tudsz létrehozni
·         Social media felületekre készített anyagokban szereztél már tapasztalatot (elsősorban Facebook hirdetések)
·         Alap fotózási ismeretekkel rendelkezel
·         A photoshop-ot magabiztosan tudod használni
·         Ha követed a grafikai és design trendeket
·         Ha azonosulni tudsz weboldalunk képi világával

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelenthet:
·         Animált vagy rövid videós tartalmak készítésében szerzett tapasztalat
·         Illustrator, InDesign ismerete
·         Videószerkesztési ismeretek
·         Táplálékkiegészítők piacán szerzett korábbi tapasztalat
·         Reklámügynökségi tapasztalat
·         Számokban mérhető sikeres banner hirdetéseket készítettél
·         Szórólapok, plakátok, kisebb kiadványok készítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·         Stabil hátterű, magyar cég
·         Sok-sok izgalmas kampányban való részvétel
·         Családias hangulat
·         Tanulási és továbbfejlődési lehetőség
·         Év végi bónusz + Évente fix fizetésemelés
·         Munkaidő: napi 4-6 vagy 8 órában

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Botond utca 12.

Mielőtt beadod jelentkezésed kérlek nézd meg az anatur webáruházat és facebook oldalunkat. Önéletrajzod a kívánt munkaidő (napi 4-6 vagy 8 órában) és fizetési igény megjelenítésével illetve releváns munkákból egy referencia portfólió összeállításával küld el részünkre.

Cégnév: Naturweb Kft.