A Center-Print Nyomda Kft. felvételt hirdet grafikus – file ellenőrző pozícióra, főállásban, hosszú távra.

Feladatok:

  • Beérkezett file-ok nyomdai megfelelőségének ellenőrzése, nyomtatásra történő előkészítése
  • Nyomdatermékek (plakát, katalógus, meghívó, névjegykártya, könyvek, dobozok, stb.) grafikai tervezése, tördelése, nyomdai előkészítése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel

Elvárások:

  • Magas szintű jártasság nyomdai előkészítésben, a Corel Draw, InDesign, Photoshop programok használatában
  • Kiadványszerkesztésben szerzett tapasztalat
  • Grafikai anyagok önálló kivitelezése
  • Pontosság, kreativitás, csapatmunka, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

Előny:

  • Doboztervezésben szerzett tapasztalat (Artios CAD program ismerete)
  • PitStop Pro ismeret

 A "Jelentkezem" gombra kattintva (önéletrajz és fizetési igény megadásával)

VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!

Cégnév: CENTER-PRINT NYOMDA KFT.