Pamutboyz Kft.
A Pamutboyz Kft. többek között a Pólómánia, Pólókommando, Polod weboldalak üzemeltetőjeként több, mint 10 éve készít egyedi pólókat, ajándéktárgyakat. Folyamatosan fejlődő cégünk több nyitott pozícióba is keres új munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

    • Gyártáshoz szükséges grafikai előkészítés
    • Digitális textilnyomás, vágógépeken való munkavégzés
    • Megrendelésekhez kapcsolódó grafikai feladatok elvégzése
    • Új designok, grafikák készítése
    • facebook kampányokhoz szükséges grafikai anyagok készítése
    • Közvetlen kapcsolattartás értékesítő munkatársakkal, részükre szakmai tanácsadás, grafikai, emblémázási kérdésekben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Adobe Photoshop, Illustrator vagy Corell Draw ismeretek
    • Középfokú végzettség
    • Dinamikus, siker és teljesítményorientált hozzáállás
    • Kitűnő kommunikációs készség
    • Tervezői kreativitás
    • Problémamegoldó képesség
    • Precizitás és önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Azonnali munkakezdés
    • Hasonló cégnél szerzett tapasztalat (Online shop, Pólókészítés)

Amit kínálunk:

    • Kiemelt fizetés
    • A+ irodai környezet
    • Izgalmas és változatos munka
    • Fejlődő, stabil cég, hosszú távú biztos munkahely
    • Dinamikus csapat, fiatalos légkör, jó hangulat
    • Frenetikus közös programok (fedőneve: "csapatépítés")
    • Ingyen KV + gyümölcs

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Tördelő, DTP operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1094 Budapest, Liliom utca 36.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed és úgy érzed megfelelsz az elvárásoknak küld el szakmai önéletrajzod FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével.