Pamutboyz Kft.
Munkatársat keresünk

Grafikus, DTP Operátor

pozícióba.
A Pólómánia, Magyarország legmeghatározóbb egyedi pólókat gyártó vállalkozása, új Grafikus kollégát keres. Ha úgy érzed megfelelsz az alábbi feltételeknek és szívesen csatlakoznál fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatunkhoz, akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártáshoz szükséges grafikai előkészítés
  • Digitális vágógépeken való munkavégzés
  • Új designok, grafikák, látványtervek készítése
  • social media kampányokhoz szükséges grafikai anyagok készítése
  • Közvetlen kapcsolattartás értékesítő munkatársakkal, részükre szakmai tanácsadás, grafikai kérdésekben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 év releváns munkatapasztalat
  • Adobe Photoshop, Illustrator vagy Corell Draw ismeretek
  • Középfokú végzettség
  • Dinamikus, siker és teljesítményorientált hozzáállás
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Tervezői kreativitás
  • Problémamegoldó képesség
  • Precizitás és önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hasonló cégnél szerzett tapasztalat (Webshop, Pólókészítés)
  • Videoszerkesztésben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés
  • A+ irodai környezet
  • Fejlődő, stabil cég, hosszú távú biztos munkahely
  • Dinamikus csapat, fiatalos légkör, jó hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Tördelő, DTP operátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

1094 Budapest, Liliom utca 36.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed és úgy érzed megfelelsz az elvárásoknak, küld el szakmai önéletrajzod FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével.
Cégnév: Pólómánia - Pamutboyz Kft.