A Colliers International a világ egyik vezető nemzetközi ingatlan-tanácsadó cége, mely széles körű szolgáltatást nyújt kereskedelmi ingatlanok tulajdonosai, bérlői és ingatlan befektetők részére szerte a világon.

A cég magyarországi irodája rugalmas munkaidejű munkavégzésre

grafikust / designert

keres.

Elvárások:

  • magas szintű InDesign, Acrobat/Distiller, Illustrator, Photoshop ismeret,
  • alapszintű angol nyelvtudás,
  • jó esztétikai érzék,
  • kreativitás,
  • nyomdai előkészítésben való jártasság,
  • pontos munkavégzés, kiválóságra való törekvés.

Feladatok:

  • grafikai anyagok, prezentációk, pályázatok készítése,
  • a cég grafikai munkáinak támogatása.

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok,
  • lendületes, kiváló hangulatú csapat,
  • versenyképes fizetés és juttatások,
  • szakmai továbbképzések.

Az angol és magyar nyelvű önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk.