Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Grafikus designer gyakornok

A grafikus designer felelős a grafikai megvalósításokért és a vizuális illusztrációkért a cég által készített digitális oktatóanyagokban. Ezen felül feladata az aktív részvétel az innovatív ötletek kitalálásában és ajánlásában, illetve ezek kivitelezése illusztrációk és animációk segítségével.

Feladatok:

  • Munka a tanulási projektek minden szakaszában
  • Grafikai anyagok készítése (vektorgrafika, infografika, egyéb illusztráció, stb)
  • Hozzájárulás a forgatókönyv felépítéséhez ötletekkelÖtletek kidolgozása általános és technikai témák illusztrálására
  • Hang- és videófelvétel készítése; hang- és videófájlok vágása és szerkesztése
  • Feliratok készítése
  • Tananyagok tesztelése
  • Összetett fogalmak egyszerűsítése, üzenet közvetítése illusztrációk és grafikák segítségével
  • Felelősség a kijelölt e-learning tartalmak fejlesztéséért
  • A projektek és termékek célterületének, a költségvetésnek és az ütemtervnek való megfelelés biztosítása
  • Együttműködés más szakemberekkel a projekt során a feladatok elvégzése és a határidők betartása érdekében
  • Konzultatív ügyfélmenedzsment
  • Jelentések készítése
  • A termékek kiadásának, megvalósításának és leszállításának támogatása
  • A már elkészült e-learning tananyagok vizsgálata és továbbfejlesztési javaslatok
  • A technikai fejlődés nyomon követése és technikai megoldások ajánlása a tananyagokhoz

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább egyéves szakmai tapasztalat grafikai tervezés terén
  • Biztos ismeretek a felnőttkori tanulás elméletéről és annak alkalmazásáról a tanulási megoldásokban
  • Középfokú angol nyelvtudás (legalább B2), illetve a folyékony német nyelvtudás előny
  • Önálló tanulási képesség
  • Ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • A jelenlegi MS-Office eszközök kiváló ismerete

Szoftver ismeretek:

  • Adobe Illustrator vagy hasonló elvárt
  • Videó és hangszerkesztő szoftver ismeret előny

Cégnév: IT Services Hungary Kft.