A kereskedelmi ingatlanpiac meghatározó szereplője, ingatlanüzemeltetési, energetikai és irodakivitelezési területeken. 2019-ben szakmai elismerését a Real Estate Awards, a Portfolio Property Awards és a CIJ Awards egyaránt kifejezte “Az Év Facility Management Cége” díjjal.

Csapatunk munkatársat keres

Grafikus designer

pozícióba, budapesti munkavégzéssel

Feladatok:

  •  Cégcsoport arculatának folyamatos fejlesztése;
  •  Marketing anyagok grafikai tervezése;
  •  Vállalati logó vizualizációs megjelenítése különböző felületeken;
  •  Social media felületek kezelése és hirdetések grafikai megszerkesztése;
  •  Honlappal kapcsolatos teendők ellátása;
  •  Rövid video anyagok készítése;
  •  Belső jelentések (havi/éves/időszakos riportok, dolgozói elégedettség) végső grafikai szerkesztése;
  •  Ajánlatokhoz kapcsolódó dokumentumok elkészítése;
  •  Részvétel az üzletfejlesztési feladatok ellátásában;
  •  Piaci információk nyomon követése;
  •  Céges rendezvények előkészítésében/lebonyolításában való részvétel;

Elvárások:

  •  Legalább középfokú végzettség;
  •  Legalább 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat;
  •  Aktuális grafikai és digitális trendek ismerete;
  •  Erős középfokú angol nyelvtudás;
  •  Üzleti szemlélet;
  •  Grafikai programban való jártasság (Adobe, Illustrator, Photoshop, InDesign)
  •  Kiemelkedő együttműködési készség;
  •  MS Office eszközök magabiztos használata (Word, Excel, PowerPoint);
  •  Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség;
  •  Dinamikus, pontos és precíz munkavégzés;

Előnyt jelent:

  •  Műszaki és/vagy kivitelezési területen szerzett jártasság;
  •  Német középfokú nyelvtudás;

Amit kínálunk:

  •  Szakmai fejlődés lehetősége;
  •  Home office lehetőség a munkaidő egy részében;
  •  Versenyképes fizetés;
  •  Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér;
  •  Változatos, önálló feladatok, folyamatos új kihívások;
  •  Nyitott, jó hangulatú csapat;

Téged keresünk, ha

  •  Kreatív és nyitott vagy az új dolgokra;
  •  Jártas vagy a video vágásban, képszerkesztésben,
  •  Proaktívan állsz hozzá a feladatokhoz;

Munkavégzés helye és munkaidő:

  •  Munkavégzés helye: Budapest, Kolosy tér környéke
  •  Munkaidő: teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest

Önéletrajzos jelentkezést a Jelentkezem gombon keresztül várjuk bérigény megjelölésével, pozíció feltüntetésével!

Cégnév: Dome Facility Services Group Kft.