BOMBA! ENERGY DRINK Kft.

Gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén, az energiaital szektorban gyártással és kereskedelemmel foglalkozó BOMBA! ENERGY DRINK Kft.

Feladatok:

    - Reklámeszközök grafikai fejlesztésének támogatása, a kivitelezéssel kapcsolatos ügyintézés

    - Általános és egyedi grafikák, látványtervek, készítése

    - Fotók, grafikai munkák karbantartása, katalogizálása

    - Termékfejlesztés grafikai megvalósítása

    - Vezetői prezentációk grafikai kidolgozása

    - Belsőkonzulensként kapcsolattartás külsős grafikai cégekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Legalább főiskolai diplomával vagy felsőfokú alkalmazotti grafikusi képesítéssel rendelkezik

    - 1-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik

    - Kommunikációs szinten beszél ANGOLUL vagy NÉMETÜL

    - Előnyt jelent B kategóriás jogosítvány és járművezetési rutin

    - Magabiztosan kezeli a Photoshop, Illustrator, grafikai programokat. Alapszinten a Cinema 4D, ( vagy hasonló 3D modellező programot )

    Alap szinten a Wordpress szoftvert, az Adobe premier-t és Adobe After effect-et valamit a Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint programokat. Macintosh felhasználói ismeret előnyt jelet.

    - Munkájára igényes, pontosság és alaposság jellemzi

    - Kreatív szemléletmód és kiváló vizuális megjelenési látásmód

          - Nyitott az új technológiák alkalmazására

Amit kínálunk:

    - Felelősségteljes, szakmai kihívásokkal teli, izgalmas munkakört

    - Fejlődési és előre meneteli lehetőséget

    - Versenyképes feltételeket: alapbér, bónusz

    - Stabilitást, biztos hátteret

    - Részmunkaidős irodai és otthoni munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Jelentkezési határidő:

2019. 03. 12.

A "jelentkezem" gombra való kattintás után, kérem küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!