A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata dinamikus csapatába, önálló döntéseket hozni képes munkatársat keres

GRAFIKUS

pozícióba.

Átlag feletti fizetés, cafeteria, útiköltség/lakhatási támogatás,
korszerű munkakörnyezet.

Főbb feladatok:

  • Nyomdai és online grafikai anyagok tervezése, szerkesztése, méretmutációk készítése
    • Kiadvány- és katalógustervezés, szerkesztés és nyomdai előkészítés (plakátok, szórólapok, katalógusok, kiadványok tervezése),
    • kreatív marketing anyagok készítése (hirdetés, szórólap, hírlevél, stb.)
  • Termékek fotózása tükörreflexes fényképezőgéppel, saját stúdiónkban
  • Videós anyagok készítése
  • Együttműködés más munkacsoportokkal

Szükséges:

  • Releváns területen szerzett grafikai tapasztalat,
  • Professzionális Corel, Adobe program csomagok gyors, hatékony és precíz használata,
  • Feladat orientáltság, projektek felelősségteljes végigkövetése a kezdéstől a befejezésig, munkára való igényesség
  • Kreativitásban erős személyiség
  • Magas fokú MS-Office ismeretek,
  • Önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás
  • Rugalmasság, pozitív gondolkodás

Előny:

  • Szakirányú tanulmányok, gyakorlati tapasztalat
  • Tapasztalat tükörreflexes gépekkel való fotózásban
  • Eladótér tervezésben szerzett tapasztalat (Archline)
  • Adobe termékcsalád professzionális ismerete

Munkavégzés helye:

  • Kiskunhalas

Fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, referenciamunkáit 2020. július 31-ig kérjük megküldeni.

Cégnév: HABI Kft.