A "HÁDA-1" Kft. Magyarország piacvezető használtruha kiskereskedelmi vállalata, mely több, mint 80 üzletet működtet országszerte, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

FELADATOK:

  • Offline és online grafikák készítése
  • Kreatív anyagok tervezése
  • Nyomdai anyagok, web grafikák mutálása, nyomdai előkészítése
  • Üzletek dekorációs elemeinek elkészítése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése ellátása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Marketing osztály munkájának támogatása, közvetlen felettese a grafikus vezető

ELVÁRÁSOK:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Adobe programcsalád (Photoshop, Illustrator, InDesign) és MS Office magas szintű ismerete
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Önálló, pontos, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Az ideális jelentkező a kreatív, és a monoton feladatokat is jól teljesíti.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, lendületes csapat, jó munkahelyi légkör
  • Teljes munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált irodai környezet, kiváló irodai feltételek
  • Rendszeres csapatépítő programok

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

  • Munkaidő hétfőtől péntekig 8.30-17.30 között

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1149 Nagy Lajos király útja 157-159.

Fényképes önéletrajzát az alábbi "Jelentkezem" gombon keresztül várjuk a bruttó bérigény megjelölésével.