A Teqball cégcsoport budapesti székhelyű leányvállalatának csapatbővülése folytán munkatársat keresünk a fenti pozícióba.

    A Teqball Kft-nél egy fiatalos, lendületes csapat vár rád, ahol új, innovatív dolgokkal ismerkedhetsz meg. A Teqball az az eszköz, ami mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére.

FELADATOK:

  • Meglévő arculat alapján grafikai anyagok tervezése (Teqball egyedi asztalok grafikai tervezése, névjegyek, plakátok, kiadványok, könyvek, szórólapok, molinók, roll-up-ok, piktogramok, céges rendezvények arculat tervezése, rendezvények látványterve, egyedi díjak tervezése, social media anyagok (profilképek, hirdetések, rendezvény képek), website, applikáció, stb.,
  • Cégcsoport és márkáinak arculati tervezése,
  • Munkához szükséges anyagok összegyűjtése.

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 2 éves hasonló feladatok során szerzett szakmai tapasztalat,
  • Adobe szoftver magas szintű ismerete (Photoshop, Illustrator, InDesign),
  • Nyomdai előkészítésben való jártasság,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • koncepcionális gondolkodásmód,
  • fejlett vizuális kultúra, kreativitás,
  • szakmai igényesség,
  • terhelhetőség,
  • Önálló és csapatmunkára egyaránt alkalmas személyiség,
  • Igényes, precíz munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • 3D szoftver ismerete, videó vágásban és fotózás szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú művészeti végzettség,
  • proaktivitás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Modern munkakörnyezet, nemzetközi vállalat,
  • Zárt, őrzött parkoló,
  • Sportolási lehetőségek (Teqball, foci, ping-pong, csocsó, biliárd és PS),
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények és remek hangulat,
  • Izgalmas, új projektekben való részvétel.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest