HOME IMPEX KFT.

Munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Pallag u. 29.

www.berlingerhaus.com

Grafikus

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Lendületes csapatba keresünk hosszú távra Dunakeszi munkavégzéssel junior grafikust és grafikus operátort.
  • A munkakör, már előkészített grafikai anyagokból prezentációk, látványtervek, kisebb kiadványok, vagyis mindenféle online és offline grafikai anyag készítése.
  • Konyhai eszközök csomagolásának elkészítése, illetve azokkal kapcsolatos mindenféle online és offline marketing anyagok gyártása, de ezen kívül még számos területen kamatoztathatod majd a tehetséged nálunk.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Önálló munkavégzés
  • Kreatív- és problémamegoldó gondolkodásmód új trendek követése és ismerete
  • Megbízható, határidőket tartani képes munkavégzés
  • Angol nyelv minimum alapfokú ismerete
  • Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, professzionális használata

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Wordpress, 3d-s programok ismerete előnyt jelent, de nem feltétel.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munka
  • Versenyképes fizetést

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

2120 Dunakeszi, Pallag u. 29.