CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.
Marketing osztályunkhoz keressük az új, lelkes, kreatív
kollégánkat, aki tudásával segítené a munkánkat.

    A CRITERION cégcsoport (G4S jogutód) kihívást és szakmai fejlődési lehetőséget biztosít számodra függetlenül attól, hogy karriered melyik állomásánál tartasz. Köszönhetően a változatos feladatköröknek és a pörgős munkahelyi hangulatnak, a CRITERION olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni. Ha te is szeretnél Magyarország vezető biztonsági szolgáltató cégéhez tartozni, jelentkezz!

Milyen feladatok várnak rád és mit várunk tőled?

    Grafikusként elvárás, hogy otthonosan mozogj az Adobe Photoshop és az Illustrator világában és kiváló számítógépes ismeretekkel rendelkezz, mivel feladataid közé fog tartozni többek között céges marketinganyagok elkészítése, kampányok, valamint online, offline anyagok menedzselése, tervezése. Előnyt jelent, ha készítettél már marketinganyagot vagy dolgoztál hasonló környezetben, bátran szembenézel a szakmai kihívásokkal és érdekelnek a digitális trendek. Nem feltétlen várunk iskolai szakmai végzettséget, ellenben feltétel a nagyfokú kreativitás és lelkesedés. Mindehhez versenyképes fizetés és nagyfokú rugalmasság társul – nyitottak vagyunk arra, hogy akár részmunkaidőben vagy időszakosan otthonról dolgozz.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • stabil munkahely
  • home office lehetőség
  • összetartó közösség
  • cafeteria
  • versenyképes fizetés
  • utazási költségtérítés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kedvezményes flotta tarifa mobil szolgáltatónknál
  • szociális juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Fényképes önéletrajzodat és kreatív anyagodat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheted el. A kreatív anyagodat bármilyen korábbi munkádból összeállíthatod és az általad választott formában továbbíthatod felénk. (word/pdf/ppt/videó/prezi)