A több, mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora, mely 2016-ban elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” díjat. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több, mint 150 kirendeltségen, közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Online és offline grafikai anyagok készítése, szerkesztése
  • Céges magazin és más kiadványok tördelése, kreatívok készítése
  • Hirdetések, promóciós anyagok elkészítése
  • Termékfotózás, retusálás, csomagolás tervezés
  • Látványtervezés (fejlesztés alatt álló termékek, tér dekorációk)

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy releváns, legalább 3 éves munkatapasztalat
  • Adobe termékcsalád magabiztos gyakorlati használata (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Kiadványszerkesztési-, és reklámgrafikai tapasztalat
  • Online felületek ismerete és gyakorlatias használata
  • Nyomdai munkálatok, alapanyagok, kivitelezési lehetőségek széles körű ismerete
  • A vállalat arculati szabályai szerint történő önálló munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Csapatszellem

Előny lehet:

  • Angol nyelvtudás
  • Fotózási ismeretek

Amit Neked kínálunk:

  • Innovatív és professzionális munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem, cafetéria juttatás
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 1139 XIII. Frangepán u. 55-57

CSATLAKOZZON A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ
Pályázatod (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) az alábbi linkre kattintva töltheted fel adatbázisunkba.