Cégünk Magyarország egyik vezető borkereskedése, számos hazai és külföldi borászat képviselője.

Borkereskedésünk csapatába keresünk új kollégát

Feladatok:

  • kiadványok szerkesztése, tördelése, nyomdai előkészítése
  • egyedi címkék készítése
  • termékfotózás

Elvárások:

  • Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign magas szintű ismerete
  • pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, problémamegoldó képesség
  • proaktív hozzáállás
  • legalább középfokú végzettség

Előnyök:

  • fogékonyság a borkultúra iránt
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Várjuk pályázatát (fényképes magyar nyelvű önéletrajz) a tárgy mezőbe „Grafikus”-ként megjelölve.