Ital-, édesség-, vegyi áru értékesítéssel foglalkozó nagykereskedéshez az alábbi pozícióba munkatársat keres

GRAFIKUST KERESÜNK
Távmunkában nem végezhető!

LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI:
• Havonta megjelenő kiadványaink és katalógusaink grafikai tervezése, szerkesztése és nyomdai előkészítése
• Offline és online kreatív kampányok és megjelenések, illetve a teljes marketingtevékenység grafikai tervezése
• Kreatív marketinganyagok készítése (hirdetés, szórólap, hírlevél stb.)
• Eseményekhez, rendezvényekhez támogató anyagok, kiadványok, roll-upok, molinók tervezése, nyomdai előkészítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• Min. 3 éves releváns szakmai tapasztalat
• Referenciamunka az előbbiekben felsorolt területeken
• Szakirányú grafikusi végzettség
• Adobe CC család ismerete – kiemelten: Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat
• MS Office programcsalád ismerete
• Fejlett alkotói, tipográfiai és színesztétikai érzék
• Precizitás, önálló és igényes munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:
• Versenyképes jövedelem
• Változatos és felelősségteljes munkavégzés
• Barátságos, modern munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
• Hódmezővásárhely (Távmunkában nem végezhető!)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a [email protected] email címre.
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség
JAN-KER 2001 Kft.
Tanya 222.
6800 Hódmezővásárhely
Kapcsolattartó személy: Janker