A TV2 Média Csoport Zrt.
munkakörbe keres tapasztalt munkatársat

Feladatok:

  • Televízió műsorokhoz és promókhoz igényelt grafikák elkészítése nemzetközi grafikai trendek alapján
  • Műsorarculatok tervezése és kivitelezése
  • 3D-s modellezés, animációk, szimulációk készítése

Elvárások:

  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Adobe After Effects magas szintű ismerete
  • Autodesk 3ds Max, Maya vagy Cinema 4d programok ismerete
  • 3D-s modellezés, animáció, szimuláció területén szerzett tapasztalat
  • Karakter animációban való jártasság

Előny:

  • Egyéb, televízióban alkalmazott grafikák (promo grafika, reklámfilm stb.) készítésének ismerete, abban való jártasság

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:

  • Kreativitás
  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • Stressztűrés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Jó hangulatú munkavégzés, környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzéseken való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1145 Róna utca 174.

Jelentkezési határidő:

2019. 03. 13.

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével küldjék el, a 'Jelentkezem' gombra kattintva.