Szépségiparban tevékenykedő szuper Csapatunk új tagját keressük hosszú távra

grafikus

pozícióba!

Feladataid lesznek:

  • saját kiadványok összeállításában, szerkesztésében való részvétel
  • on-line és off-line, valamint nyomdai előkészítő grafikai munkák elvégzése
  • rendezvényekre plakátok/szóróanyagok tervezése

Fontos nekünk:

  • grafikai és szerkesztő programokat ismered, és magas szinten használd (Premiere, Photoshop, Dreamweaver, stb…)
  • önállóan és csapatban is gyorsan és jól tudj dolgozni
  • a határidők betartása nálunk létfontosságú tényező, így fontos, hogy gyors és hatékony munkavégzésre legyél képes
  • nem rajzológépet keresünk, hanem Csapattagot, így fontos, hogy a feladatokat ne csak elvégzed, hanem értsd és szeresd is
  • a szépérzék és a divat iránti érdeklődés elengedhetetlen

Egyéb:

  • a diplomához nem ragaszkodunk, de minimum középfokú szakirányú végzettséghez és 2-3 éves tapasztalathoz igen
  • fotós, videós, vágási feladatokkal is eltudunk látni, nagy öröm, ha ismered ezeket, így még változatosabbá tudjuk tenni a napjaidat
  • előny, ha tudsz angolul, preferáltan írásban

Amit cserébe kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot
  • kellemes, jó hangulatú munkakörnyezetet, mert itt tényleg szuper a csapat
  • az irodánk könnyen megközelíthető

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és úgy érzed, teljes értékű Tagja lehetsz Csapatunknak, ne habozz, várjuk bérigénnyel és referencia munkával ellátott pályázati anyagodat.