Feladatok:

  • Részvétel termékfejlesztési és brandépítési munkákban,
  • Arculattervezés (induló vállalkozásokhoz és fejlesztés alatt lévő termékekhez),
  • Egyéb grafikai munkák: pl. prospektus- és csomagolástervezés, webdesign előkészítés.

Elvárások:

  • Befejezett, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok - preferáltan termékfejlesztési vagy grafikai területen,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Adobe CC programcsalád ismerete (elsősorban Illustrator),
  • Rendszerelvű gondolkodás, türelmesség,  alaposság,
  • Önállóság és nyitottság más területekkel való közös munkára (műszaki rajz, dokumentáció értelmezése).

Előnyök:

  • Befejezett, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok marketing területen,
  • Műszaki affinitás,
  • 3D-s tervezőprogram(ok) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő fizetés,
  • 100% Bejelentett munkaviszony,
  • A pozíció vállalkozói státuszban is betölthető,
  • Betekintés izgalmas K+F projektekbe,
  • Egy támogató csapat tagja lehetsz,
  • Vár(nak) rád kávé, gyümölcs, csokoládé és céges bulik.

Munkavégzés helye: Budapest, Óbuda (Közel az Aquincum-hoz).

Munkarend: Hétfőtől péntekig - Rugalmas munkarend, mely a Vezetőséggel való egyeztetés alapján alakítható. A betanulást követően home office lehetősége biztosított.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda