Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan növekvő

ANDA Present Kft.

Marketing csapata

Grafikust

keres

FELADATOK:

  • Katalógusok kivitelezésében való aktív részvétel (képanyag összeállítása), fotók körbevágása és retusálása.
  • Weboldal képi anyagának rendszerezése, szerkesztése.
  • Együttműködés a tervező grafikussal, grafikusokkal, marketing munkatársakkal.
  • Social content grafikai megvalósítása.
  • Animációs tartalmak megvalósítása.
  • Szórólapok, plakátok, névjegyek tervezése.

ELVÁRÁSOK:

  • Adobe grafikai programok (Photoshop, Illustrator, InDesign) használata
  • Kiadványszerkesztési feladatokban való tapasztalat
  • Pozitív-; pro-aktív szemlélet, talpraesett, precíz, rugalmas, gyors problémamegoldó képesség, jó kommunikációs képesség, monotonitás tűrés
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására
  • Esztétikai érzék
  • Outlook levelezőprogram, Excel, Office felhasználói szintű ismerete

ELŐNY:

  • O365 ismeret
  • Hírlevélszerkesztő programok ismerete (MailChimp, Entermizy)
  • Facebook, Linkedin ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Videó szerkesztési ismeretek
  • Corel Draw ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

dinamikus, fiatalos csapat, modern, igényes munkahelyi légkör, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE: Budapest Könyves Kálmán krt., Népliget közelében.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest Könyves Kálmán körút 48-52.

Fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.

Cégnév: Anda Present