Hervis Sport Kft.

Grafikus

  • A sportot csak szenvedéllyel és odaadással érdemes csinálni, és így van ez a munkával is. Mi olyan csapatot építünk a Hervis magyarországi központjában, amely energikus, fiatalos, sportos és közben szakmailag is felkészült. Együtt érjük el a sikereinket, és együtt küzdünk meg a kitűzött céljainkért is, mert szeretjük, amit csinálunk. Ha úgy érzed része szeretnél lenni egy ilyen közösségnek, és meg van hozzá a szakmai tapasztalatod, vannak sportos céljaid: csatlakozz hozzánk!
  • Budapesti központunkba keressük dinamikus, sportszerető munkatársunkat Grafikus pozícióba!
  • Hervis - Mozdulj meg!

Feladatok:

Online:
  • banner és egyéb weboldal frissítéshez szükséges grafikák
  • sale (MCD) grafikák és azok mutációi
  • fb hirdetések, instagram hirdetések, hírlevél, google hirdetések, cover fotó, profil képek és egyéb mutációk
  • flyer, kupon, szóróanyagok stb. tervezése (online értékesítést segíti)
  • content előkészítése instagramra, facebookra (2-3 poszt/story hetente)
  • retusálás, gyakori termékkörbevágások
Offline:
  • POS grafikák
  • sajtóhirdetések és mutációi
  • kuponos grafikák
  • vásárlási- és kedvezményutalványok tervezése
  • közterületi plakátok tervezése
  • + mindezek nyomdai leadása
  • retusálás

Elvárások:

  • magas szintű grafikai tudás
  • Adobe Photoshop, Indesign, Illustrator tapasztalt szoftverkezelése
  • kreativitás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság
  • csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • tárgyalóképes angol, német nyelvtudás
  • nyomdaipari tudás
  • azonnali munkakezdés

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • technikai háttér
  • stabil vállalati háttér
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • inspiráló, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Mester utca 30-32.

A jelentkezem gomb megnyomása után várjuk fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Hervis Sport Kft.