HLBS Admin Kft.
Munkatársat keresünk

Grafikus

pozícióba.
Magyar tulajdonban lévő, nemzetközi piacon több éve stabilan és sikeresen működő táplálékkiegészítőket, kozmetikumokat és funkcionális élelmiszereket forgalmazó cégcsoportunkhoz keressük új munkatársunkat akár azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termék designok, csomagolások megtervezése
  • Rendezvényekre szánt marketing anyagok megtervezése
  • Weboldalra, applikációba és social media felületekre szánt grafikai anyagok elkészítése
  • Nyomtatott marketing anyagok megtervezése
  • Cégbemutató anyagok megszerkesztése
  • Nyomdákkal, marketing ügynökségekkel való kapcsolattartás és egyeztetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office programok ismerete
  • Online és offline grafikai anyagok tervezésében szerzett minimum 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Nyomdákkal való együttműködésben szerzett átfogó tapasztalat
  • 3D tervezés, podcast, video anyagok szerkesztésében és animáció terén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • egészségtudatos életmódot támogató közösség
  • alkalmazottak számára ingyenes edzőterem használat
  • színvonalas munkakörnyezet Buda egyik legszebb részén
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Lajos utca 48.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk fényképes CV-d és motivációs leveled fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintás után.
Cégnév: HLBS Admin Kft.