Adboom Promotion Kft

Grafikust keres az Adboom Kommunikációs Ügynökség!

Főbb feladatok, munkák:

  • Offline, online kommunikációs anyagok tervezése, videó anyagok szerkesztése, brainstormingokban aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Photoshop, Illustrator, InDesign készségszintű használata
  • Videó szerkesztésben tapasztalat (Premiere Pro, After Effects)
  • Nyomdai leadásokban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1016 Budapest, Mihály utca 15.

Önéletrajzodat, referenciáidat és nettó fizetési igényedet küldd el az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.
Nagyon várjuk a jelentkezésedet!

Cégnév: Adboom Promotion Kft