Miben számítanak Rád?

  • Responsive weboldalak tervezésében és kivitelezésében. - Tehát munkád nagyon sokszínű és kreatív lesz, a weboldal készítés teljes folyamatát (frontend fejlesztési és grafikai szerkesztési, kivitelezési feladatokat) magába foglalva.

Amit Megbízónk vár Tőled:

  • CSS 3 és HTML 5 ismerete
  • Java script ismeret
  • Adobe Photoshop és Adobe Illustrator programok teljeskörű használata
  • Főleg webet érintő referencia

Előnyt jelent:

  • Minimum 1 éves munkatapasztalat hasonló területen
  • Elementor/Elementor PRO/Elementor add ons ismerete és használata a gyakorlatban
  • Prototípus készítő rendszerek ismerete (Just in mind, UXPin)
  • Wordpress vagy más CMS rendszer ismerete
  • SCSS, JSS ismerete
  • UX/UI tervezési gyakorlat
  • Materal UI (Hooks, SSR), React (^16.8), Google Analytics

Mit kínál a cég Számodra?

  • Versenyképes fizetés és remek juttatási csomag
  • Saját használatú telefon
  • Privát egészségbiztosítási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására és kreativitásod kibontakoztatására
  • Sport-tevékenység támogatása
  • Kiváló légkör egy dinamikus és fiatalos csapatban
  • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, biztonság és hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület, Teréz körút 23.

Jelentkezz önéletrajz és portfólió/referencia csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Grafikus Tolna megye

Feladatok: Részvétel termékfejlesztési és brandépítési munkákban, Arculattervezés (induló vállalkozásokhoz és fejlesztés alatt lévő termékekhez), ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Grafikus Pest megye

Részvétel termékfejlesztési és brandépítési munkákban, Arculattervezés induló vállalkozásokhoz és fejlesztés alatt lévő termékekhez, Egyéb grafikai ... »