Magyarország egyedülálló színvonalú villamossági áruháza azonnali munkakezdéssel keres munkatársat az alábbi munkakörbe

Grafikus

Milyen feladataid lesznek?

  • Online és offline grafikák tervezése
  • Gyártók által megküldött grafikák ellenőrzése
  • Marketing feladatok ellátása: hírlevél összeállítás, ezekhez tartozó grafikák elkészítése
  • Social media felületek aktív kezelése, posztok tartalmi és formai tervezése
  • Plakát kihelyezések menedzselése, új plakát helyek felkutatása
  • Üzletek marketing megjelenésének menedzselése, üzleten belüli marketing anyagok kihelyezése, ezekhez tartozó anyagok legyártása/legyártatása
  • Marketing tevékenységgel összefüggésben kapcsolattartás a gyártókkal

Mit kínálunk ezért cserébe?

  • Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz, kultúrált modern munkakörnyezetben
  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatás, negyedéves bónusz
  • Fiatalos, pozitív szemléletű csapat, lelkes, közvetlen munkatársakkal
  • Stabil, dinamikusan fejlődő munkahely, fejlődési és előre lépési lehetőségekkel
  • Folyamatos visszajelzés a felettesektől, jól működő bónusz rendszer

Mit várunk el Tőled?

  • Releváns, szakirányú végzettség
  • Adobe programcsomag legalább  3 grafikai szoftverének ( Photoshop, Illustrator, InDesign) kezelésében szerzett több éves tapasztalat
  • Kreatív, ötletgazdag személyiség, kiváló esztétikai érzék
  • Aktuális grafikai trendek ismerete
  • Csapatjátékos szemlélet, proaktív hozzáállás

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1089 Budapest, Könyves Kálmán krt. 62-64.

Jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, fényképes önéletrajzzal.

Cégnév: HALUXVILL Villanyszerelőipari és Kereskedelmi Kft.