MKI PLEXI KFT.

Főbb feladatok, munkák:

    Műanyag displayeket, világító táblákat és egyéb POS eszközöket gyártó budapesti vállalkozás III. kerületi munkahelyre keres grafikai ismeretekkel rendelkező kollégát teljes munkaidős állásba.

    Főbb feladatok:

    - grafikai anyagok előállítása (pl. nyomdai előkészítés)

    - ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Corel, Photohop ismerete elvárt

    - Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete elvárt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Ilustrator ismerete előny

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Webdesigner
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1037, BUDAPEST ARANYOS utca 16..

A Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.