A hazai biztosítási piac felső harmadába tartozó UNION Biztosító a bécsi székhelyű, tőzsdén jegyzett Vienna Insurance Group cégcsoport tagja. A több csatornán elérhető, széleskörű termékpalettája keretében az UNION Biztosító lakossági, vállalati, valamint intézményi ügyfelei számára kínál innovatív, egyedi igényeknek megfelelő biztosítási megoldásokat. Üzleti aktivitása mellett a társadalmi szerepvállalásra is kiemelt figyelmet fordít.

Lakossági vagyon- és gépjármű biztosítások területére keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • A lakossági gépjárműbiztosítási portfolió rendszeres elemzése, riportok készítése
  • Folyamatos piaci monitoring, új ügyfélszegmensek felkutatása, ezeket célzó egyedi ajánlatok, akciók kidolgozása
  • Lakossági gépjárműbiztosítási termékek fejlesztése, bevezetése
  • Adatbázisok, riportok, dokumentációk karbantartása
  • A társterületekkel való folyamatos és hatékony kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kötelező gépjárműbiztosítási és CASCO termékek széles körű ismerete
  • Legalább 3 év gépjárműbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Erős Excel tudás (függvények, adatbázis használat)
  • Elemzőképesség
  • Precizitás
  • Önállóság

Előny:

  • SQL ismeret
  • Prezentációs készség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Elemzés
  • Termékfejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szívesen lenne tagja egy sikeres és stabil céget építő csapatnak, pályázatát, a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük eljuttatni.