Gépjármű termékmenedzser

Feladatok

  • a gépjármű területen a Kötelező és Casco biztosítás termékmenedzseri munkáinak elvégzése,
  • a fejlesztési folyamatok előkészítése, szoros együttműködés a társterületeken dolgozó kollégákkal,
  • a fejlesztések üzleti igényeinek megfogalmazása és követelmény specifikációk összeállítása,
  • állásfoglalások készítése a fejlesztések során felmerülő üzleti oldali és informatikai kérdésekben,
  • fejlesztések nyomon követése, partnerekkel való egyeztetés, tesztelés.

Elvárások

  • Egy proaktív, önálló, IT affinitással és jó szervező-, valamint kommunikációs készséggel rendelkező kollégára van szükségünk, aki:
  • gépjármű biztosítási tapasztalattal rendelkezik vagy elkötelezett a szakterület irányt,
  • felsőfokú, egyetemi/főiskolai végzettsége van,
  • magabiztosan kommunikál angol nyelven (szóban, írásban)
  • erős felhasználói szinten használja a számítástechnikai alkalmazásokat,
  • lelkes, és akit mindemellett tanulási vágy és jó problémamegoldó képesség jellemez,
  • B kategóriás jogosítvánnyal bír.
  • Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Előnyök

  • IT területen szerzett szervezői tapasztalat,
  • gépjármű biztosítási termékekkel kapcsolatos ismeretek,
  • egyéb informatikai alkalmazások ismeretek (MS, VIAS)

Amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Bp, Teréz krt. 42-44.).
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • béren kívüli juttatási csomagunk 17 különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét. Szükség van ránk! Nekünk pedig rád! Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként elsősorban a Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás, valamint a Casco biztosítások termékmenedzselésén, folyamatainak fejlesztésén dolgozunk. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Munkavégzés helye:

Budapest

Önéletrajzának megküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy az önéletrajzában megadott adatokat a Generali Biztosító Zrt. (székhelye: 1066 Budapest, Teréz körút 42-44.) kezelje abból a célból, hogy az Ön végzettségének és érdeklődési körének leginkább megfelelő álláslehetőségről értesítse, Önnel időpontot egyeztessen, továbbá abból a célból is, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni, a fenti e-mail címre történő elektronikus levél megküldése útján. Hozzájárulásának a visszavonását követően Társaságunk a fenti célból Önt nem keresi meg a továbbiakban.
Az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvényben (a továbbiakban: Infotv.) előírt kötelezettségünknek megfelelően tájékoztatjuk, hogy az adatkezelés jogalapja az Ön hozzájárulása, amely hozzájárulást Ön az önéletrajzának a fenti címre történő megküldésével adja meg. Az adatok kezelésére, feldolgozására Társaságunk, a Generali Biztosító Zrt. jogosult. Tájékoztatjuk, hogy a megküldött önéletrajzának adatait, annak teljes tartalmát bizalmasan kezeljük, harmadik személynek az Ön tudta és beleegyezése nélkül információt nem szolgáltatunk ki Önről, azokat kizárólag Társaságunk emberi erőforrás osztályának a munkatársai, valamint az esetleges álláslehetőséggel kapcsolatban érintett vezetői ismerhetik meg.
Ön bármikor tájékoztatást kérhet személyes adatainak a kezeléséről, továbbá kérheti személyes adatainak helyesbítését, zárolását, törlését. Mindezeken túlmenően, Ön tiltakozhat személyes adatainak a kezelése ellen, illetve jogainak a megsértése esetén Ön jogosult bírósághoz fordulni, illetve a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság felé bejelentéssel élni.
Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk az Ön adatait az Infotv. 6.§ (5) bekezdése alapján, esetleges jogos érdekének az érvényesítése céljából, a magyar polgári jog szabályai szerinti általános elévülési időn belül (5 évig) kezeli. Az ötödik év elteltével az Ön adatait adatbázisunkból véglegesen és visszavonhatatlanul töröljük.