A veszprémi székhelyű nass magnet Hungária Kft. egy német tulajdonban lévő cégcsoport tagja, ami nemzetközi piacra gyárt autóipari és ipari pneumatikai termékeket. A 350 főt foglalkoztató céghez pályázatot hirdetünk

Gépészmérnök / termékfelelős mérnök

munkakörbe

Feladatok:

  • Termékfelelősséggel kapcsolatos konstruktőri feladatok
    • nagyrészben meglévő termékek
    • kisebb részben variációs fejlesztések
  • Termékcsaládhoz tartozó műszaki dokumentáció gondozása
    • 2D műszaki rajzok, 3D modellek
    • Törzsadatok gondozása SAP-ben
    • Részvétel validálási folyamatokban
    • Változtatási, mintagyártási folyamatok követése
  • Együttműködés társosztályokkal
    • Gyártásban felmerülő konstrukciós igények kezelése
    • Részvétel vevői igények feldolgozásában
    • Beszerzési kérdések műszaki támogatása
    • Reklamációs esetek műszaki támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • CAD program felhasználói szintű ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás

Előny:

  • Solidworks tervezőszoftver ismerete
  • Útváltószelepekkel és mágnestekercsekkel kapcsolatos ismeretek
  • Alkatrész-, termékfejlesztésben, vagy termékfelelősségi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Termék és fejlesztéssel kapcsolatos nemzetközi követelmények, szabványok ismerete
  • Szimulációs ismeretek
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Nemzetközi, biztos háttér
  • Barátságos, modern munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: nass magnet Hungária Kft.