Magyarország egyik legnagyobb mezőgazdasági gépeket értékesítő cégéhez (www.agropark.hu) keresünk fényképész/videókészítő munkatársat.

Elsődleges feladat a cég termékeinek fotózása, valamint egy-egy videó készítése.

Munkaidő: 09.00 - 17.00 (hétfő-péntek)

Előny, de nem feltétel:
- autóipari, mezőgazdasági tapasztalat, érdeklődési kör
- grafikusi végzettség/tudás/tapasztalat

A FÉNYKÉPES önéletrajzokat NETTÓ KERESETI IGÉNY megjelölésével, KIZÁRÓLAG E-MAILBEN várjuk: [email protected]
- Versenyképes jövedelem
- Teljes munkaidős, hosszútávú álláslehetőség
- Az alapfizetésen felüli teljesítményalapú jutaléklehetőség
- Fiatal, dinamikus csapat
- Változatos munkakör
- Szegedről Kistelekre történő kijárás céges autóval biztosított
2018.11.30. (még 21 nap van hátra)
középfokú végzettség érettségivel
Igen
- kreatív, precíz, igényes munkavégzés
- önálló munkavégzés

Az AGROPARK fő tevékenysége: mezőgazdasági gépkereskedelem, alkatrész értékesítés, javítás és szervizelés.
50-99 alkalmazott
EURO NOLIKER Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

6760 Kistelek
Kapcsolattartó személy: Varga Zoltán
E-mail: Küldje el önéletrajzát