A KOMPEL Kft. 20 éve foglalkozik elektromos- és elektronikus termékek importálásával
és azok forgalmazásával a magyar ipari és lakossági felhasználók részére.

A biztos háttérrel rendelkező vállalat dinamikus csapatába keres

TERMÉKMENEDZSER

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • termékeink értékesítése (ipari ventilátorok, szivattyú - szabályozástechnika)
  • új és már meglévő ügyfélkör igényeinek felmérése, kapcsolattartás
  • meglévő partnereink magas színvonalú kiszolgálása
  • vidéki partnerek látogatása
  • ajánlatok, szerződések előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • termékértékesítési tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • műszaki érdeklődés
  • kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • kitartó, sikerorientált alkat, teljesítményorientáltság
  • Microsoft Office készségszintű használata
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat, gyakorlat,
  • kiépített kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, (fix + teljesítményfüggő mozgó bér)
  • kafetéria
  • rugalmas munkaidő
  • továbbképzési lehetőségek

Fényképes önéletrajz küldésével elektronikus úton vagy a Kompel Kft. 1105 Budapest, Vaspálya u. 20/a. címen lehet jelentkezni.

Jelentkezési határidő az állásra:
2019.11.12