Az értékesítés számodra nem csupán munka, hanem hivatás? Kitartó vagy, ha céljaid eléréséről van szó? Szeretnéd, ha eredményeidet szakmailag és anyagilag is kellőképpen elismernék?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL feleltél, mindenképp görgess és olvass tovább, mert TÉGED keresünk!

Partnerünk munkavédelmi eszközök, logisztikai segédanyagok forgalmazásával, márkaképviseletével foglalkozó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresnek új kollégát az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ/TERMÉKMENEDZSER

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Kezdetben a kereskedelmi struktúra és a termékpaletta alapos megismerése
  • Ügyfelekkel való minőségi kapcsolat kialakítása
  • Partnerek látogatása, prezentációk, tárgyalások lebonyolítása
  • Értékesítési folyamat teljes körű, önálló lebonyolítása
  • Kapcsolódó adminisztratív tevékenység

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Ipari vonalon szerzett releváns értékesítői tapasztalat
  • Ügyfélszerzésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási technika és kommunikációs készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Projektszemlélet

Mit kínálnak a munkádért cserébe?

  • Szakmai tapasztalatnak, piaci viszonyoknak megfelelő alapbér
  • Teljesítmény alapú jutalékrendszer
  • Új vállalti gépjármű, magán használatra is

Munkavégzés helye:

  • Az iroda Budapesten, a XX. kerületben található
  • Az ügyfelek látogatása országosan történik

Ha úgy érzed, ez a pozíció neked szól, jelentkezz magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal a rendszerükön keresztül!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda