CC Land Kft.
Munkatársat keresünk

Értékesítő / Promóter

pozícióba.
Magyarországon 2003 óta érhető el a Tesco Pénzügyi Partner, melynek termékpalettája és elérhetősége is bővült az elmúlt években. A kezdeti 10 Pénzügyi pult helyett ma már több, mint 120 lokáción érhetőek el a Tesco pénzügyi szolgáltatásai országszerte, és jelenleg összesen több, mint 300 kollégánk szolgálja ki Ügyfeleinket.

Jelenlegi az egyik legnagyobb banki- és biztosítási értékesítési projekt Magyarországon a Tesco Pénzügyi Partner.

Főbb feladatok, munkák:

Promóter és értékesítői álláslehetőség Magyarország egyik legnagyobb áruházláncánál.
Feladat: Tesco Pénzügyi Partner meglévő 5 darab termékének bemutatása és értékesítése az érdeklődő vásárlók számára.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Jó kommunikáció készség
- Határozottság
- Türelem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Nem szükséges de előny ha rendelkezel biztosítás közvetítői vizsgával vagy azt kiváltó felsőfokú végzettséggel

Amit kínálunk:

- A vírus helyzet alatt sem volt leállás nálunk, így folyamatos munkát biztosítottunk kollégáinknak.
- Fix helyen történő munkavégzés (Tesco áruház).
- 5 termék bemutatása vásárlók számára.
- Munkaidő, beosztás megbeszélés alapján.
- Eladott termék utáni juttatás/bérezés!!!! (4000 Ft/db)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hostess, Animátor
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Vállalkozói, szerződéses

Havi nettó fizetési keret:

400.000 Ft

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

A jelentkezés gombra kattintva kérem küldje el önéletrajzát.

Cégnév: CC Land Kft.