Aridan XXL Kft.
Munkatársat keresünk

Értékesítő / promóter angol nyelvtudással

pozícióba.
A Gratiae és Gold Elements két organikus luxuskozmetikumokat gyártó cég. Világszerte rengeteg üzletük és szalonjuk működik. Magyarországon a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működtetünk immáron 7.éve sikeresen egy-egy üzletet.

gratiaeeurope.com
goldelements-usa.com

Főbb feladatok, munkák:

Cégünk direct marketingen alapul, amely azt jelenti, hogy az alkalmazott közvetlenül a vásárlót szólítja meg személyesen, felajánlja a termékek kipróbálását, bemutatja azokat, az arckezelő gépeket használja, valamint eladja a vásárlónak a luxuskozmetikumokat igény esetén.
Így a promotálás mellett ezek a legfőbb feladatok, természetesen az üzlet tisztán tartása, kassza és pénz kezelése mellett.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • precíz, rugalmas és segítőkész vagy
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezel, hiszen közvetlenül a vásárlókkal leszel kapcsolatban
  • eredmény orientált és kitartó vagy
  • folyamatos fejlődésre vágysz
  • érdekel az értékesítés / organikus kozmetikumok világa
  • értékesítésben szerzett tapasztalat nem szükséges, de előnyös
  • legalább középszinten beszélsz angolul (minden más plusz idegen nyelv előny!) hiszen 90% az angolt fogod használni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • direct marketingben szerzett tapasztalat
  • ha az angolon kívül más idegen nyelve(ke)t is beszélsz, hiszen a Liszt Ferenc Repülőtéren találhatóak üzleteink, ahol a vásárlóink többsége külföldi

Amit kínálunk:

  • bejelentett, teljes munkaidős állás
  • versenyképes fizetés (akár 1500-2000€ )
  • magas jutalékrendszer (nem piramis!)
  • folyamatos tréningek és csapatépítők
  • családias környezet
  • rugalmas beosztás

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Host, Hostess
  • Szakmunka
  • Hostess, Animátor
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

230.000 - 500.000 Ft

Munkavégzés helye:

1185 Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el angol nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Aridan XXL Kft.