A Scanimpex Kft. jakuzzik és hidromasszázs kádak gyártásával és forgalmazásával és az ezekhez szükséges alkatrészek értékesítésével foglalkozik.
Pályázatot írunk ki az alábbi pozíció betöltésére:

Értékesítő / Marketing munkatárs

Feladatok:

  • ügyfelekkel és partnerekkel való kapcsolattartás
  • árajánlatok készítése és nyomonkövetése
  • az értékesítéshez köthető marketing feladatok ellátása (hírlevél küldés, weboldalak aktualizálása)
  • viszonteladó partnerek látogatása
  • kimutatások készítése

Elvárás:

  • legalább kereskedelmi vagy gazdasági középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek; word, excel programok magabiztos használata
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • jogosítvány
  • kiváló kommunikációs képesség
  • önállóság
  • problémamegoldó képesség
  • precíz munkavégzés
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Pomáz

Várjuk a fizetési igénnyel ellátott, fényképes önéletrajzot.