MCS Kft.

Értékesítő és termékmenedzser (ipari területre)

100 %-ban magyar tulajdonú kisvállalat piacvezető ipari gép és építőipari kisgép márkaképviselete és szervíze munkatársat keres Budapest és környékéről

FELADATOK:

  • ipari gépek és építőipari kisgépek, eszközök bemutatása szakemberek, viszonteladók számára, műszaki tanácsadás
  • értékesítési tevékenység ellátása
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • ajánlatok készítése

ELVÁRÁSAINK:

  • min. középfokú műszaki végzettség vagy műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • angol nyelv alapszintű ismerete
  • ipari célcsoport (építőipar, gyártó cégek, logisztikai cégek, agrár cégek, járműipar, stb…) valamelyikén szerzett értékesítői tapasztalat
  • stabil számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet)
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés
  • teljesítményorientáltság, céltudatosság
  • agilis, határozott fellépés
  • pozitív életszemlélet, elkötelezettség, taníthatóság
  • próbaidő után home office vállalása

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • vállalatirányítási rendszer ismerete, Cobra, CRM

AMIT KÍNÁLUNK:

  • a termék: 21. századi ipari technológia, prémium minőség
  • alkalmazotti jogviszony
  • nettó 400.000 Ft alapfizetés
  • + teljesítmény után járó bónusz etapok
  • támogató, családias, pozitív munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • laptop, mobiltelefon, cégautót

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Havi nettó fizetési keret:

400.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: MCS Vágóhíd Zrt.