A királyszállási Nagy-Magyarország Park értékesítési munkatársat keres elsősorban a turizmus területén meglévő tapasztalattal.

Feladatok:

- a szabadidő és konferencia központ szolgáltatásainak népszerűsítése

- célcsoportok felkeresése, ajánlataink bemutatása számukra

- szálláshelyeink értékesítése

- kapcsolattartás a szálláshelyekkel foglalkozó portálokkal, illetve a turisztikai oldalakkal, utazási irodákkal, utazás szervezőkkel.

A jelentkezéseket önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével várjuk.

marketing@nagymagyarorszagpark.hu

+36 22 223 723

www.nagymagyarorszagpark.hu

Cégnév: Nagy-Magyarország Park Nonprofit Kft.
Kapcsolattartó: Nagy-Magyarország Park
Jelentkezés online: marketing@nagymagyarorszagpark.hu