Glo Story Kft.
Munkatársat keresünk

Értékesítési és marketing vezető

pozícióba.
A Glo-Story márka több, mint 20 évvel ezelőtt jött létre Európában, mint ruházati nagykereskedés. Székhelye Budapesten található. A márka megalakulása óta vezető szerepet tölt be a divattermékek import- és exportjában, mint Közép-Európa legnagyobb és legrégebbi ruházati nagykereskedése.
Célunk, hogy európai színvonalú és minőségű árut értékesítsünk vevőinknek az aktuális trendeket követve.
Gyáraink Kínában és Bangladesben találhatók, de rendelkezünk egy hazai gyárral is a mintás pólóinknak. A Bangladesben található kiváló minőségű pamutgyáraink elsőosztályú gyártási készsége garantálja a kiváló termékminőségi egyaránt. A budapesti gyárunk pedig lehetővé teszi az egyedi, mintás pólók tervezését és gyártását.

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítési csapat irányítása, beosztott munkájának felügyelete, támogatása
  • Online marketing csapat irányítása, a terület fejlesztése,
  • Cég termékei értékesítése Magyarországon és környező országokban online és offline egyaránt
  • Értékesítési és marketing stratégia kidolgozása, belső szabályzatok betartsa és módosítása
  • Márka építés
  • Riport vezetőség felé
  • Éves értékesítési terv végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 5 éves értékesítés vezetői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Online marketing mély ismeretek
  • Tapasztalat emberek vezetésében, ügyfélkapcsolatokban, értékesítésben szerzett tapasztalat, szervezési, csapatvezetési készsége
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs- és tárgyaló készség
  • Képesség mások motiválására, teljesítményük növelésére

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kínai nyelvtudás
  • Márka építéssel kapcsolatos referencia
  • Vezetői képesség
  • Kiépített értékesítési kapcsolat rendszer
  • Textil iparban szerzet ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatás
  • Fiatalos csapat
  • Nyitott szellemiség
  • Biztos anyagi háttér

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Online értékesítés
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1101 Budapest, Monori utca 2-4.

Kérem kattintson a jelentkezés gombra és csatolja a magyar vagy angol önéletrajzát.
Cégnév: GLO STORY KERESKEDELMI KFT